Nysa, Opolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Zarabiaj przez święta jako Opiekun/Opiekunka osób starszych

Nysa

InterKadra jest działającą na rynku europejskim renomowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Jesteśmy jedną z największych polskich agencji świadczących usługi opiekuńcze i pielęgniarskie na rzecz klientów indywidualnych w Niemczech.
Poszukujemy opiekunki dla seniorki po udarze. Pani ma problemy z wysławianiem się oraz dezorientację w terenie, czasem także nie poznaje członków swojej rodziny. Wymaga ciągłej uwagi oraz opieki.

Zadania opiekunki: przygotowywanie posiłków, sprzątanie, pranie, prasowanie, robienie zakupów, a także rozmowy oraz spacery z podopieczną, pilnowanie pór przyjmowania leków oraz wizyt lekarskich.

Wymagania:
&#8226; doświadczenie w opiece nad osobą chorą lub w podeszłym wieku,
&#8226; komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
&#8226; czynne prawo jazdy,
&#8226; dobry stan zdrowia,
&#8226; cierpliwość oraz życzliwość wobec podopiecznych,
&#8226; mile widziane referencje.

Oferujemy:
&#8226; legalne i bezpieczne zatrudnienie (druk A1)
&#8226; kursy językowe dla początkujących,
&#8226; składki odprowadzone od prognozowanej średniej krajowej (ok. 3960 zł brutto!)
&#8226; pracę dostosowaną do predyspozycji i oczekiwań kandydatki,
&#8226; pokrywamy koszty podróży w obie strony,
&#8226; gwarantujemy wyżywienie oraz zakwaterowanie,
&#8226; zapewniamy opiekę i wsparcie naszego zespołu.

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt:

a.gamrot@interkadra.pl/
666 826 246

Opole, ul. Reymonta 30 III pietro

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 19 Pazdziernik, 2015  13:18

Identyfikator: 564985

Wyświetleń: 1660